Zwroty i reklamacje

Zwrot towaru

Jeżeli z jakiegoś powodu nie jesteś zadowolony z otrzymanego produktu, masz prawo zwrócić kupiony produkt w ciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki, korzystając z prawa odstąpienia od umowy sprzedaży zawartej na odległość. Poinformuj nas o decyzji odstąpienia od umowy sprzedaży poprzez przesłanie wypełnionego formularza zwrotu na adres info@huhuszka.pl.

Jeżeli chcesz zwrócić produkt, paczkę ze zwracanym towarem nadajesz na własny koszt (nie przyjmujemy paczek wysłanych za pobraniem).

Po otrzymaniu przesyłki z produktami, dokonamy zwrotu pieniędzy na Twoje konto w ciągu 14 dni od daty odbioru paczki w naszej siedzibie.

Nie musisz podawać dlaczego zwracasz towar, ale będziemy wdzięczni jeżeli to zrobisz, ponieważ pomoże nam to polepszać nasz sklep.

Uwaga! Odesłany produkt powinien być nieuszkodzony oraz nie posiadać śladów użytkowania. Jest to warunek akceptacji zwrotu towaru.

Pobierz: Formularz zwrotu towaru.

Reklamacja towaru

Jeżeli otrzymany przez Ciebie towar nosi ślady uszkodzeń np. w drodze transportu lub ma wady fabryczne wyślij do nas maila na adres info@huhuszka.pl. Opisz problem oraz dołącz zdjęcie reklamowanego produktu, a następnie czekaj na kontakt z naszej strony. W zależności od wybranego przez Ciebie sposobu rozpatrzenia reklamacji i rodzaju uszkodzenia zaproponujemy Ci nowy produkt lub zwrócimy pieniądze.

Jeżeli uznamy za konieczne sprowadzenie reklamowanego towaru do naszej siedziby, poprosimy Cię o przygotowanie paczki z reklamowanym towarem.

Warto wiedzieć! Zgodnie z ustawą mamy 14 dni na ustosunkowanie się do procesu reklamacyjnego.

© Copyright 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone

huhuszka.pl

Koszyk

×
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda